MIX

Dzień ojca – pomysły na prezent

22 czerwca 2016

Dzień Ojca już jutro! Macie już prezent czy czekaliście do ostatniej chwili?
Poniżej znajdziecie kilka propozycji, które sprawią, że na twarzy Waszego Taty najprawdopodobniej pojawi się serdeczny uśmiech.

 1. Wspólne spędzenie czasu – od jakiegoś czasu jestem zwolenniczką ofiarowania czasu, własnego czasu. W tym zabieganym świecie dużo łatwiej jest kupić prezent, tym bardziej, że wszystkie święta są odpowiednio marketingowo opakowane, niż dać coś od siebie. Co sprawi największą frajdę Twojemu Tacie? Pomysłów jest nieskończenie wiele, możesz zabrać go na gokarty, paintball, do kina, do teatru, do muzeum, na stadion, do restauracji, na strzelnicę, basen lub po prostu zrobić dobre jedzenie w domu i obejrzeć razem film.
  Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!

  IMG_0650
  IMG_0738
  IMG_0275Źródło zdjęć: archiwum prywatne
  Jeżeli atrakcja, którą chcesz mu ofiarować odbędzie się innego dnia koniecznie przygotuj voucher, który wręczysz właśnie 23.06.
 2. Pakiet pełen wrażeń – jeżeli Twój Tata lubi ekstremalne przeżycia to ten prezent będzie strzałem w dziesiątkę.
  _p6i5748
  _kdd7538
  _kdd7619Źródło zdjęć: archiwum prywatne
 3. Płyta DVD z ulubionym filmem lub serialem – założę się, że w każdej rodzinie raz na jakiś czas pojawiają się teksty z kultowych polskich filmów lub seriali i każdy Tata ma film, który może oglądać nieskończenie wiele razy. Sama nigdy nie rozumiałam jak można śmiać się cały czas z tego samego, musiałam dorosnąć :-). Dobrym pomysłem będzie ofiarowanie Tacie płyty DVD, dzięki której nie będzie musiał już polować na ulubiony film w telewizji.
 4. Bezpieczne i dość uniwersalne prezenty – alkohol, kawa i akcesoria do parzenia kawy, dobrej jakości długopis w eleganckim futerale, książka, płyta CD, spinki do mankietów, krawat, słodycze, kosmetyki.
I na koniec, niezależnie od tego jaki prezent wybierzecie, nie zapomnijcie podziękować Tacie za to, za co jesteście mu wdzięczni.
thank you for everything!

You Might Also Like