MIX

5 moich ulubionych kosmetyków

19 sierpnia 2016
Lekki  wpis na zakończenie  tygodnia. Przedstawiam Wam kosmetyki, które są moimi hitami i z czystym sumieniem  je polecam!
5 ULUBIONYCH KOSMETYKÓW DO MAKIJAŻU (1)
 1. Korektor Collection Lasting Perfection Concealer – dobrze kryje, bardzo  dobrze się rozprowadza,  nie wchodzi w załamania, jest trwały, nie zmienia koloru . Jedynym  minusem  jest brak dostępności w popularnych drogeriach, na  korektor musicie polować przez internet.
  Cena ok 28zł
 2. Baza  pod cienie ArtDeco – to  jest mój absolutny hit. Przedłuża trwałość cieni, sprawia, że bardzo dobrze się rozprowadzają, kolory są bardziej intensywne i przede wszystkim  cienie nie  rolują się w załamaniach. To, co ważne – nawet najtańsze cienie w połączeniu z tą bazą są bardzo trwałe i intensywne! Próbowałam cieni od 5 do 40zł i nie było żadnej różnicy.
  Baza jest bardzo wydajna, dlatego nie  kupujcie jej z niesprawdzonych źródeł, lepiej wydać kilkanaście złotych więcej i kupić w drogerii. Ja raz kupiłam ją na allegro i od razu zauważyłam  różnicę, kosmetyk nie był świeży, rolował się, prawdopodobnie była to podróbka.
  Kupuję w Douglasie za ok 36zł.
  307281
 3. Puder transparentny Kryolan – dobrze matowi, jest bardzo wydajny, nie uwydatnia suchych skórek, przedłuża trwałość makijażu.
  Dostępny w sklepie Kryolan za 68zł.
 4. Szminka Lovely Color Wear,  wyłącznie czerwona – szminka bardzo dobrze się rozprowadza, nie wysusza skóry, jest bardzo trwała, nie ściera się nawet podczas jedzenia. Ma piękny, intensywny, matowy kolor. Zawsze, kiedy mam ją na ustach słyszę wiele komplementów. Konkurowała nawet ze szminką MAC i po MAC niewiele zostało po jedzeniu, moja pięknie się trzymała bez  poprawek :). Oczywiście przed nałożeniem  szminki należy przygotować  usta – ja lekko  je przypudrowuję, obrysowuję czerwoną konturówką do ust Avon.
  Polecam wyłącznie kolor czerwony, inne kolory zupełnie się nie sprawdziły. Dużym minusem tej szminki jest plastikowe, tandetne opakowanie.
  Do  kupienia w Rossmannie za ok 8zł.
  8
 5. Podkład Ingrid – kolejny tani i dobry kosmetyk. Nie tworzy efektu maski,  nie wysusza, dobrze się rozprowadza, w połączeniu z pudrem Kryolan długo utrzymuje się na twarzy.
  Do  kupienia w Hebe, Carrefour lub na Allegro. Cena ok 15zł.
  A jakie są Wasze hity? Jakie kosmetyki polecacie? Dajcie znać w komentarzu.

You Might Also Like